Warunki lokalowe

Szkołą mieści się w pomieszczeniach pozyskanych dzięki strategicznej współpracy z funduszem Griffin Real Estate – do roku 2020 właścicielem budynku przy ul. J. Rosoła 10. Dzięki zawartej wieloletniej umowie w kolejnych latach będziemy przejmować następne części budynku, gdzie będą funkcjonowały kolejne klasy szkoły podstawowej.
Szkoła mieści się w środkowej oddzielonej od przedszkola części budynku. Dysponuje powierzchnią 1500 m2. Ma do swojej dyspozycji  sale dydaktyczne, pracownie, salę świetlicową i dwie salki sportowe, każda po 150 m2.

Sale – przestronne pomieszczenia doskonale oświetlone, ciepłe, nowocześnie umeblowane i w pełni wyposażone w różnego rodzaju pomoce edukacyjne. Każda z sal ma około 40 m2.

Sala sportowa – wyposażona w urządzenie sportowe, o powierzchni  200 m2. Prowadzone są w niej również rozmaite zajęcia dodatkowe wymagające większej przestrzeni. W razie potrzeby salę można powiększyć o przestrzeń świetlicy dzięki przesuwnej ścianie.

Ogrody – dwa place zabaw dla dzieci, położone od strony przedszkola.

Gabinety specjalistów – osobne pokoje, wykorzystywane podczas indywidualnych zajęć terapii logopedycznej, konsultacji psychologicznych, a także do spotkań pedagogów i terapeutów z rodzicami.

Kuchnia – wyposażona w specjalistyczny sprzęt kuchenny, dzięki któremu wszystkie pyszne i ciepłe posiłki uczniowie otrzymują na miejscu. Posiłki przygotowujemy na miejscu, uczniowie obiady jedzą na stołówce. Kuchnia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz ma wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP.

Boisko szkolne – trawiaste boisko z niezbędną infrastrukturą (bramki, łapacze piłek, drenaż i nawodnienie).