572 713 508 lub 531 527 050 sekretariat@linde.waw.pl

Świetlica szkolna

 

Po zakończonych zajęciach edukacyjnych w klasach 1-4 opiekę nad dziećmi przejmują wychowawcy szkolnej świetlicy. Uczniowie mogą spędzać czas wolny w sali lub wziąć udział w zajęciach dodatkowych w ramach świetlicy.

Wszyscy uczniowie z klas 1-7 mogą zapisać się na dwa bezpłatne zajęcia dodatkowe w ramach czesnego i nieograniczoną ilość zajęć dodatkowo płatnych.

 

W świetlicy wszystkie aktywności rozpoczynają się o 16:15 i 17:15 i trwają od 45 do 90 minut. Oferta zajęć jest co roku aktualizowana, dostosowywana do zainteresowań dzieci i popularności zajęć w poprzednim roku szkolnym.

We wrześniu opis zajęć z informacją o osobach prowadzących i cenach jest przesyłany do rodziców i dzieci, a od października rozpoczynają się regularne zajęcia, na które zapisała się minimalna do ich utworzenia liczba chętnych. Większość zajęć odbywa się z podziałem na klasy 1-3 i 4-7, aby dopasować je do wieku i kompetencji dzieci. Część zajęć świetlicowych realizowana jest również w wersji online i dostosowywana do zmieniającego się trybu nauki w czasie pandemii.

 

W naszej propozycji podczas nauki stacjonarnej znalazły się zajęcia bezpłatne takie jak:

Dla uczniów klas 1-3

ArtSmarts (plastyczne), gimnastyka z akrobatyką, kółka matematyczne, aktywne sportowe poranki, kółko języka francuskiego, kółko detektywistyczne.

Dla uczniów klas 4-7

kółka matematyczne, robótki ręczne, Klub Zaczytany Linde, kółko biologiczne dla klas 5-6, kółko biologiczne dla klas 7.

Oraz dodatkowo płatne dla uczniów klas 1-7:

KS LINDE – sekcja piłki nożnej, aikido, ceramika, karate, robotyka LEGO® WeDo, język francuski, nauka gry na instrumentach (pianino, gitara, ukulele, wokal, skrzypce) oraz zajęcia wokalne, język angielski – indywidualne zajęcia z native speakerem.