572 713 508 lub 531 527 050 sekretariat@linde.waw.pl

Świetlica szkolna

Po zakończonych zajęciach edukacyjnych w klasach 1-4 opiekę nad dziećmi przejmują wychowawcy szkolnej świetlicy. Uczniowie mogą spędzać czas wolny w sali lub wziąć udział w zajęciach dodatkowych w ramach świetlicy.

Wszyscy uczniowie z klas 1-7 mogą zapisać się na dwa bezpłatne zajęcia dodatkowe w ramach czesnego i nieograniczoną ilość zajęć dodatkowo płatnych.

W świetlicy wszystkie aktywności rozpoczynają się o 16:15 i 17:15 i trwają od 45 do 90 minut. Oferta zajęć jest co roku aktualizowana, dostosowywana do zainteresowań dzieci i popularności zajęć w poprzednim roku szkolnym.

We wrześniu opis zajęć z informacją o osobach prowadzących i cenach jest przesyłany do rodziców i dzieci, a od października rozpoczynają się regularne zajęcia, na które zapisała się minimalna do ich utworzenia liczba chętnych. Większość zajęć odbywa się z podziałem na klasy 1-3 i 4-7, aby dopasować je do wieku i kompetencji dzieci. 

W naszej propozycji podczas nauki stacjonarnej znalazły się zajęcia bezpłatne takie jak:

Dla uczniów klas 1-3

chór, kółko plastyczne, kółko matematyczno-informatyczne, kółko czytelnicze, terapia ręki, bajki które leczą

Dla uczniów klas 4-7

kółko matematyczne, robótki ręczne, Klub Zaczytany Linde, kółko biologiczne, psychologia sportu

Oraz dodatkowo płatne dla uczniów klas 1-7:

KS LINDE – sekcja piłki nożnej, aikido, ceramika, karate, robotyka LEGO® WeDo, nauka gry na instrumentach (pianino, gitara, ukulele, wokal, skrzypce), zajęcia plastyczne, zajęcia dramowe