572 713 508 lub 531 527 050 sekretariat@linde.waw.pl

Serdecznie zapraszamy na 31. Finał WOŚP! Już w niedzielę 29 stycznia w godzinach 11:00-15:00 🙂

Po raz kolejny placówki oświatowe Fundacji Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!


Już 29 stycznia zapraszamy Was na fantastyczną, kolorową i rodzinną imprezę z okazji 31. Finału! Będziemy zbierać pieniądze na walkę z sepsą! Na imprezie znajdziecie puszki stacjonarne oraz naszych cudownych wolontariuszy. Impreza odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Samuela Bogumiła Lindego w sali gimnastycznej w godzinach 11:00-15:00.

A co się będzie działo? Moc atrakcji! Grają z nami wspaniałe firmy i animatorzy:

– O 12:30 zapraszamy na magiczny pokaz iluzjonisty Szymona Krzysztoszka!

– Mały Inżynier sprawi, że będzie padał bańkowy śnieg, ogrzeje Was smoczymi drinkami, a niegrzecznego duszka zamkniecie w wielkiej, trzęsącej się bańce mydlanej. Będzie też mnóstwo robotów!

– Artyści z Pracowni Musicalove poprowadzą muzykowanie na dywanie dla najmłodszych dzieci. Będziemy śpiewać, rytmizować, grać i świetnie się bawić!

– Sylwester Brudnicki instruktor Aikido (1dan Aikido) poprowadzi dla Was trening, w którym w każdej chwili możecie wziąć udział!

– Wraz ze Szkołą Nauk Ścisłych im. Włodzimierza Kołosa będziecie mogli przeprowadzić doświadczenia „Utleniacze są wśród nas” i sprawdzić kto jest największym rozrabiaką w świecie chemii.

– Animatorki z Dzikiej Historii zajmą się malowaniem twarzy. Będziecie mogli wraz z nimi zrobić też przepiękne przypinki i zakładki do książek.

– Rodzice dzieci z Niepublicznego Przedszkola Szkrabki otworzą studio tatuażu!

– Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Samuela Bogumiła Lindego przygotują loterię, na której będzie można wygrać mnóstwo WOŚPowych gadżetów (koszulki, kalendarze, czapki, książki, magnesy i wiele innych) oraz zabawki, rękodzieło i różne niespodzianki. Cały dochód z loterii wrzucamy do finałowych puszek!

– Wraz z Fundacją DKMS organizujemy Dzień Dawcy Szpiku. Będziecie mogli zarejestrować się u nas jako potencjalni dawcy. A każdy dawca to uratowane życie!

– Instruktorzy z Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin poprowadzą dla Was trening i pokaz karate!

– Wymiana Odzieży Świetnie Prosperująca. Wrzuć dowolną kwotę do puszki – zabierz do domu nowe ciuszki.

Ojjjjjj będzie się działo! Gramy dla dużych i małych! Zapraszamy całe rodziny, znajomych i sąsiadów. 

🙂

 Do końca świata i jeden dzień dłużej!