Letni obóz

OBÓZ

GDZIE?

Ośrodek Panorama w Dudkach k. Olecka.  Murowany budynek wynajęty w całości dla uczestników naszego obozu. Ogrodzony teren, z placem zabaw, boiskiem do siatkówki plażowej, świetlicą, pomostem i prywatnym dostępem do jeziora Świętajno.

KIEDY?

21 lipca (niedziela) – 2 sierpnia (piątek) 2019

PROGRAM:

GRUPA POSZUKIWACZE SKARBÓW: dla wszystkich dzieci, które uwielbiają przygody, rozwiązywanie zagadek, podchody, ogniska i dobrą zabawę. Uczestnicy codziennie wezmą udział w grze terenowej, wykąpią się w jeziorze pod opieką ratownika, będą tworzyć, odkrywać zwiedzać okolicę i odpoczywać.

GRUPA PIŁKARSKA: dla wszystkich amatorów piłki nożnej, ruchu i innych zajęć sportowych. Codziennie odbędą się dwa profesjonalne treningi piłkarskie na Orliku w Świętajnie. Nie zabraknie czasu na pływanie, siatkówkę plażową i ruch w każdej postaci.  Każdy piłkarz otrzyma koszulkę sportową i piłkę.

W PROGRAMIE GRUPY ODKRYWCÓW I GRUPY PILKARSKIEJ DODATKOWO:

Nauka korzystania z kompasu i rozpalania ogniska

Rejs łodzią na bezludną wyspę w poszukiwaniu skarbu

Łowienie ryb (dla chętnych)

Zwiedzanie Parku Odkrywców i Obozu Rycerskiego w Ełku

Przejazd bryczką z nauką powożenia

Rejs amfibią

Wizyta w parku linowym

Podchody

Wizyta w obrotowej kawiarni 360 na szczycie Pięknej Góry

Gra nocna

Zdobywanie sprawności

KOSZT:

2500,00 obejmuje: nocleg w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami, 4 posiłki dziennie, opiekę kadry, zajęcia i materiały programowe, przejazd autokarem, dojazdy grupy sportowej na profesjonalne boisko, wszystkie atrakcje dodatkowe, koszulkę obozową, ubezpieczenie.