Lato u Lindego 2018 – obóz wyjazdowy

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci w wieku 6-12 lat na Obóz letni organizowany w terminie 24 czerwca- 6 lipca 2018 r. w Ośrodku Panorama w Dudkach niedaleko Olecka.

Przygotowaliśmy program dla dwóch grup tematycznych:

GRUPA ODKRYWCÓW: dla wszystkich dzieci, które uwielbiają przygody, rozwiązywanie zagadek, podchody, ogniska i dobrą zabawę. Uczestnicy codziennie wezmą udział w grze terenowej, wykąpią się w jeziorze pod opieką ratownika (woda przy pomoście sięga do pasa :)), będą tworzyć, odkrywać zwiedzać okolicę i odpoczywać.

GRUPA SPORTOWA: dla wszystkich amatorów ruchu i zajęć sportowych. Codziennie odbędą się dwa profesjonalne treningi piłkarskie na Orliku w Świętajnie. Nie zabraknie czasu na pływanie, siatkówkę plażową i sport w każdej postaci.

DODATKOWO W PROGRAMIE GRUPY ODKRYWCÓW I GRUPY SPORTOWEJ

Rejs łodzią z wiosłami na bezludną wyspę, JEEP SAFARI, wycieczka do mostów w Stańczykach, przejazd furami z nauką powożenia, zwiedzanie okolicy kolejka wąskotorową, gra nocna, zdobywanie sprawności

Nasza kadra to między innymi nauczyciele oraz instruktorzy harcerscy i zuchowi, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi podczas pierwszych samodzielnych wyjazdów bez rodziców i doskonale rozumieją małe smutki i tęsknoty, które tym wyjazdom towarzyszą. Jesteśmy pewni, że nasz obóz tak jak w zeszłym roku stworzy warunki do bezpiecznego odpoczynku i dobrej zabawy.

Koszt obozu obejmuje:

nocleg w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami,

przejazd autokarem

4 posiłki dziennie,

opiekę kadry,

zajęcia i materiały programowe,

dojazdy grupy sportowej na profesjonalne boisko,

wycieczki do Stańczyków,

przejazd furami,

JEEP SAFARI,

przejazd kolejką wąskotorową,

zdobywanie sprawności

ubezpieczenie

i wynosi 2600 PLN (dla naszych Uczniów – zniżka!:)),

Doceniając zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli w zeszłym roku proponujemy zniżkę dla uczestników Obozu w Łędławkach 2017 w wysokości 150 PLN.

Zachęcamy również do obejrzenia naszego ośrodka na

www.youtube.com/watch?v=iAJasm5sVI0

ZAPISY I INFORMACJE

w sekretariacie Szkoły Lindego: sekretariat@linde.waw.pl tel.: 572 713 508 i 887109110