Charytatywny Kiermasz Świąteczny 2020

Tegoroczny kiermasz świąteczny 🌲🌲🌲odbędzie się już 5 grudnia od godz. 15.00 live na kanale Youtube.

Całe przedsięwzięcie będzie transmitowane przez YouTube, ze studia Luteraneum Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Świętej Trójcy. Czekamy na Was online! W tym roku celem zbiórki jest wsparcie leczenia i rehabilitacji pani Basi Górskiej – nauczycielki języka polskiego i historii ze Szkoły Podstawowej im. Samuela Bogumiła Lindego.

Wydarzenie online https://youtu.be/0Mq5Onn82_I

Pani Basia w połowie września doznała zawału mózgu – udaru niedokrwiennego obu wzgórz.Czas i sytuacja epidemiczna nie zadziałały na jej korzyść. Wiele godzin spędziła w karetce, podróżując pomiędzy szpitalami, które zamykały kolejne oddziały z powodu pojawiających się przypadków Covid-19. Dopiero po ponad 10 godzinach pani Basia została przyjęta do szpitala, gdzie została postawiona diagnoza.Aby pomóc pani Basi wrócić do samodzielności i do tych, których kocha – rodziny i swoich uczniów, konieczny jest pobyt w specjalistycznym ośrodku, całodobowa opieka i rehabilitacja. Koszty z tym związane znacznie przewyższające możliwości finansowe rodziny pani Basi, dlatego też wspólnymi siłami chcemy jej pomóc. Pani Basia wierzyła i wciąż powtarzała, że jest szczęściarą, że może być otoczona tak wspaniałymi ludźmi. Nie zawiedźmy jej!

Aukcja

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby przekazać przedmiot lub voucher na aukcję, może skontaktować się z drogą mailową do 25 listopada z Panią Agnieszką Urbańską: a.urbanska@linde.waw.pl. Zgłoszenie musi zawierać trzy zdjęcia (w przypadku przedmiotu) lub voucher w załączniku (w przypadku usługi), krótki opis, kategorię i cenę wywoławczą. Chętne osoby mogą przygotować 30-sekundową prezentację w formie pliku video. Zgłoszone przedmioty można przekazywać do Sekretariatu Szkoły do 2 grudnia. Aukcja również zostanie przeprowadzona zdalnie. Wiadomość ze szczegółowym regulaminem i prezentacją zostanie przesłana około tygodnia przed Kiermaszem. Osoby które zgłoszą chęć uczestnictwa na adres licytacja@eto.org.pl, otrzymają wiadomość z numerem uczestnika, linkiem do licytacji na platformie Zoom oraz instrukcją licytowania i wpłat. Jak można pomóc? W przygotowanie Kiermaszu można włączyć się na różne sposoby, począwszy od przekazania przedmiotów na aukcję poprzez interaktywny udział w Kiermaszu! Każdy pomysł jest dobry, a każda propozycja mile widziana!Zapraszamy do współpracy!